Polityka prywatności

Zastrzeżeniu podlegają wszelkie prawa do całej koncepcji serwisu, w tym do jakichkolwiek jego elementów graficznych, treści, struktury oraz pozostałych składowych serwisów internetowych FashionBy. Użytkownicy ma prawo do korzystania z całości treści opublikowanych w serwisach internetowych FashionBy, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich. Kopiowanie jakichkolwiek elementów serwisu do celów komercyjnych wymaga uprzedniej zgody firmy FashionBy.

Fotografie, ilustracje oraz znaki graficzne prezentowane na stronach serwisów internetowych firmy FashionBy są chronione prawem autorskim!

Autorzy zamieszczanych zdjęć, ilustracji nie wyrażają zgody na ich jakąkolwiek publikację lub modyfikację w jakichkolwiek sposób (wydawnictwach, publikacjach, prezentacjach, stronach internetowych i w inny sposób ujęty w ustawie o ochronie praw autorskich) bez pisemnej zgody.

W przypadku nielegalnego naruszenia prawa własności, zarówno Redakcja serwisu jak i autorzy zdjęć będą występowali na drogę prawną w celu wyegzekwowania przysługujących im praw określonych w Ustawie o Ochronie Praw Autorskich.

Redakcja serwisu oraz autorzy zdjęć zabezpieczają swoje fotografie przed bezprawnym kopiowaniem a także regularnie monitorują zasoby Internetu sprawdzając, przypadki naruszenia przysługujących im praw autorskich. Stosowane są również odpowiednie techniki indeksowania fotografii w zasobach Internetu.

Wszelkie oznaczenia produktów, nazwy producentów, znaki towarowe są dobrami prawem chronionymi i prezentowane są w serwisach internetowych firmy FashionBy wyłącznie w celach informacyjnych.
Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi podlega ochronie przepisami prawa, w szczególności Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000r. Nr 80 Poz. 904 z późn. zm.), Ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 Nr 47 Poz. 211 z późn. zm.).

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 FashionBy. Polityka prywatności.